Prejsť na navigáciu

VÝSLEDKY IMET PSA OPEN 2017

Všetky VÝSLEDKY:
https://psaworldtour.com/tournaments/view/7934?tab=mens_main

FINÁLE IMET PSA OPEN 2017:
Edmon Lopez vs. Auguste Dussourd 3:2


SEMIFINÁLOVÉ ZÁPASY IMET PSA OPEN 2017:
Edmon Lopez vs. Geoffrey Demont 3:0 (3,6,4)
Auguste Dussourd vs. Enzo Corigliano 3:0 (6,4,2)


ŠTVRŤFINÁLOVÉ ZÁPASY IMET PSA OPEN 2017:

Geoffrey Demont (7) vs. Ondřej Uherka 3:1 (7,4,-7,2)
Edmon Lopéz (5) vs. Aqeel Rehman (3) 3:0 (6,5,5)
Auguste Dussourd (4) vs Daniel Mekbib (8) 3:1 (6,-5,8,4)
Enzo Corigliano vs. Balazs Farkas 3:1 (-9, 11,15,5)

Výsledky 2. Kola IMET PSA OPEN 2017:

Ondrej Uherka vs. Connor Sheen 3:2 (-9,9,2,-4,3)
Sean Conroy Vs. Geoffrey Demont 0:3 (7,2,8)
Edmon Lopez vs. Roee Avraham 3:0 (8,9,5)
Aqeel Rehman (3) vs. Tiago Goriely (9,-6,5,6)
Auguste Dussourd (4) vs. Miko Aijanen (-4,2,13,-10,1)
Daniel Mekbib vs. Jakob Dirnberger 3:0 (7,9,4)
Enzo Corigliano vs. Lance Beddoes 3:2 (9,9,-10,-9,7)
Balazs Farkaš vs. Baptiste Massoti 3:1 (9,12,-9,6)


Výsledky 1. kola IMET PSA OPEN 2017:

Tiago Goriely vs. Marc ter Sluis 3:0 (9, 9, 12)
Roee Avraham vs. Vojtech Ryba 3:0 (6,6,10)
Connor Sheen vs. Marek Manik 3:0 (9,6,8)
Sean Conroy vs. Valentin Rapp 3:0 (6,7,8)
Edmon Lopez vs. Martin Švec 3:2 (-6,-9, 4,2,5)
David Kubíček vs. Aqeel Rehman 0:3 (7,5,4)
Sandeep Ramachandran vs. Geoffrey Demont 0:3 (4,3,1)
Auguste Dussourd vs. Roshan Barhos 3:0 (5,10,3)
Miko Aijanen vs. David Zeman 3:0 (17, 5, 9)
Lance Beddoes vs. Taminder Gata-Aura 3:0 (7,4,7)
Daniel Mekbib vs. Jakub Solnický 3:1 (8, -8, 9, 12)
Baptiste Massoti vs. Roman Allinckx 3:1 (-7,7,8,3)
Jakob Dirnberger vs. Luca Wilhelmi 3:2 (-8,-12, 10,4,9)
Enzo Corigliano vs. Ondřej Vorlíček 3:0 (4,2,2)
Ondřej Uherka vs. Mohammad Alsarraj 3:2 (3,-4,-4,9,7)
Farkaz Balazs vs. Claudio Pinto 3:0 (0,0,0)

VÝSLEDKY KVALIFIKÁCIE:
Marek Manik (SVK) bt Stuart George (SCO) 13-11, 11-8, 5-11, 11-4
Dávid Kubíček (SVK) bt Marek Panacek (CZE) 9-11, 11-7, 11-9, 11-4
Ondrej Vorlicek (CZE) bt Matej Hrnčiřík (SVK) 19-17, 5-11, 11-9, 11-4
Balázs Farkas (HUN) bt Filip Šipoš (SVK) 11-4, 11-1, 11-2
Sandeep Ramachandran (IND) bt Šimon Maťas (SVK) 11-6, 11-6, 11-6
Jakob Dirnberger (AUT) bt Lukas Tuzincin (SVK) 11-2, 11-2, 11-1
Jakub Solnicky (CZE) bt Tomáš Toth (SVK) 11-5, 11-2, 11-2
Valentin Rapp (GER) bt Miroslav Celler (SVK) 9-11, 11-6, 12-10, 11-2

Novinkyzo squashových turnajov

Sídlo

IMET SQUASH - RELAX CENTRUM
M. Sch.-Trnavského 2/B
841 01 Bratislava
V budove IMET a.s.

Otváracie hodiny

PO - PI: 7:00 - 22:00
SO - NE: 8:00 - 22:00